LOODUSES HAKKAMASAAMISE HUVIRING,                                  noortele vanuses 12+

Kuidas leida looduses vett ja toitu? Kuidas ja millest teha lõket, kus ja kuidas ööbida? Kuidas saada hakkama erinevates situatsioonides? ...

Ringi eesmärk on looduses üleelamiseks vajalike teadmiste ja oskuste omandamine, sh looduse tundmine, iseenda võimete tundma õppimine, meeskonnatöö jms. Osavõtt on noortele tasuta. 
Vajalik isiklik varustus: veepudel ja toidunõud, riietus vastavalt ilmastikule ning mugavad maastikule sobivad jalanõud, esmaabivahendid (side, plaastrid, personaalsed ravimid), seljakott, ööbimisel magamiskott ja -alus. Üldine varustus on korraldajate poolt. 


Ringide toimumispaigad ja -ajad

Raasiku vallas: 

14.aprillil, kell 12:00-17:00, algus ja lõpp Raasiku kooli ees. 
Kaasa võtta varustus vastavalt enda äranägemisele ehk kõik vajalik väikese matka jaoks. Kaasa ka väike amps ja kindlasti vesi. Õpime üleelamise reegleid, tule tegemist, varustuse vajalikkust jpm.
Osalemisest palun võimalusel teada anda info@siiliokas.ee. 


Jõelähtme vallas: 
Info täpsustub


MATKA- JA LOODUSRING, lastele vanuses 7-11.a.

Matkame, õpime loodust tundma, mängime mänge, teeme süüa nii priimusel kui lõkkel, telgime, avastame Jõelähtme valda, kuulame/jagame lugusid ja palju muud.
Ringi eesmärk on arendada laste looduse tundmist ja looduses liikumise oskusi.
Vajalik isiklik varustus: veepudel ja toidunõud, riietus vastavalt ilmastikule ning mugavad maastikul liikumiseks sobivad jalanõud, esmaabivahendid (side, plaastrid, personaalsed ravimid), seljakott, ööbimisel magamiskott ja alus. Üldine varustus on korraldajate poolt. 
 

Piltide kujul ülevaate 2018.a huviringide tegemiste kohta leiab siit  http://siiliokas.ee/galerii/ringid